kontakt:

Michaela Zubrická

Moravská 832

560 02  Česká Třebová

Czech republic

 

Mobil:

+420 734 538 310

 

Email:

glorialeones@centrum.cz

 

 

 

 

                                                                                                                              

            Úspěchy Naši psi Naše feny

Štěňátka

Odchovy Vrhy
            Success Our dogs Our ladies Puppies Offspring Litters
   

 

                 
            Výcvik Fotogalerie        
        Training Photogallery Champions Plans Thanks to In memoriam
              Links Movie gallery
                Facebook
                 
 

 

   

 

Štěňátka z chovu Gloria Leones 

Chováme střední knírače pepř a sůl, protože  se  toto plemeno pro nás již před mnoha lety stalo jedinečným rodinným psem. Odchováváme štěňátka pocházející ze spojení rodičů s krevně atraktivním původem, převážně ze zahraničních spojení či po importovaných plemenících. O vysokých kvalitách a výsledcích kníračů z Gloria Leones se můžete informovat z pravidelných aktualizací našeho webu v sekci "novinky". O dosažených úspěších doposud odchovaných kníračů v naší chovatelské stanici svědčí jejich výstavní a pracovní výsledky získané od rozhodčích z celého Světa. Jednotlivá, chronologicky seřazená ocenění s fotodokumentací najdete v sekci "úspěchy".

 

Všechna naše odchovaná štěňátka mají průkaz původu vydaný Plemennou knihou ČR, člen FCI - Fédération Cynologique Internationale. Klademe důraz na zdraví kyčelního kloubu, na vynikající fyzickou a psychickou kondici rodičů vůbec. Většina našich kníračů je pracovně vedena, působí u profesionálních kynologických záchranných brigád, věnují se výcviku v mnohých odvětvích sportovní kynologie - agility, obedience, NZŘ, IPO, IPOR. Jsme aktivními členy ZKO Podhorka č. 143, Česká Třebová, kde působíme jako instruktoři výcviku psů pod hlavičkou Českého kynologického svazu.

 

Společně s námi žijí POUZE tři kníračí dámy, jejich mimořádné výstavní i pracovní výsledky nám dělají radost, ovšem jsou předně rodinnými miláčky. Ostatní knírači působící v chovu pod hlavičkou CHS GLORIA LEONES žijí ve svých vlastních rodinách a jsou šťastnými jedináčky u našich rodičů,  příbuzných a přátel, jen tak se jim dostane plnohodnotného života mazlíčka a společníka, nepoznají žádné kotce a demotivující výběhy multichovů.

 

Štěňátka se rodí doma, v bytě jako členové naší rodiny a takové je novému majiteli předáváme! Štěňátka vyrůstají bezprostředně v naší rodině s celodenní péčí, krmena špičkovým krmivem zn. Platinum Puppy, samozřejmě včetně maminky. Jsou v denním kontaktu s dospělými lidmi, malými dětmi i rodinnými psy.  Matkou se v naší chovatelské stanici stává fenka maximálně 3x za svůj život.

 

Krmivo PLATINUM zde:

 

Cena štěňátek je individuální, odvíjí se od konkrétních kvalit štěňátka a konkrétního požadavku zájemce, proto trváme na komunikaci se zájemcem, abychom to pravé štěňátko mohli pomoci vybrat.  Do žádné fáze chovatelského programu se v naší CHS nepromítá jakákoli minimalizace nákladů na odchov, štěňátkům i mamince se dostává té nejlepší výživové i veterinární péče, z toho plyne náš jediný nárok na budoucího majitele štěňátka - maximální péče a láska do společného života.

 

Výstavní kariéru pejska rádi prakticky podpoříme, prioritně však hledáme rodinu, která naše štěňátko přijme za svého člena, poskytne mu doživotní zázemí a podělí se s ním o svůj domov.  Jsme připraveni být nápomocni majitelům našich štěňátek kdykoli ve výchově, výcviku, při přípravě do výstavního kruhu, nabízíme profesionální úpravu srsti či hlídání pejska v době dovolené.

 

Vážná rezervace štěňátka:
 • své štěňátko si můžete rezervovat v jakoukoli dobu, ať je již na Světě a nebo teprve v očekávání
 • rezervace může proběhnout po Vaší osobní návštěvě, emailem či telefonicky
 • po narození štěňátka zájemce potvrdí svou vážnou rezervaci složením rezervační zálohy (výše dle dohody), o kterou je později ponížena pořizovací cena štěňátka
 • . Záloha je nevratná a v případě, že zájemce svou rezervaci zruší, záloha slouží k pokrytí nákladů souvisejících s marnou blokací štěňátka.
 • na SMS a emaily s pouhým dotazem na výši ceny štěňat,  NEODPOVÍDÁME !!!

Štěňátka předáváme novým majitelům nejdříve po ukončení 8. týdne života, kdy již jsou odstavena od matky a jsou převedena na špičkovou granulovanou stravu Platinum. V tomto věku již absolvovala pohlídku poradce chovu, prohlídku veterinární, jsou řádně tetována, čipována, vakcinována a pravidelně odčervována. Štěňátko si můžete rezervovat osobně či podle aktuálně prezentovaných či dodatečně vyžádaných fotografií. Vítáme, pokud je nový majitel ochoten s námi zůstat v kontaktu.

 

Výbavička štěňátka zahrnuje:

 • petpassport (nahrazuje očkovací průkaz) se záznamy o provedených vakcinacích a odčervení
 • průkaz původu po vystavení plemennou knihou, t.j. cca ve 4. až 5. měsíci stáří štěněte 
 • kupní smlouvu
 • obojek, vodítko
 • misky
 • informační materiály o základním výcviku a výchově štěňátka, o úpravě srsti knírače, o výživovém režimu
 • kopii rodokmenu matky a otce, kopie protokolů o vykonaných zkouškách, získaných šampionátech, kopie veterinárních protokolů o vyhodnocení dysplazie kyčelního kloubu
 • krmivo zn. Platinum Puppy
 • hračky
 • dečku do pelíšku s pachem maminky, aby byly první krůčky do samostatného života snazší
 • pamlsky